• Polski
  • English
5 - 21 października 2018

Program Festiwalu 2009

ArtystaData i godzinaMiejsce koncertuProgram
Alexander Kobrin
(Rosja)
09 października 2009
(piątek)
godz. 19:00
Sala Koncertowa Auditorium Maximum UJ
ul. Krupnicza 35
Program: Haydn, Chopin, Brahms
Więcej
  • Fryderyk Chopin – 4 Impromptu
  • J. Haydn – Sonata D-dur Hob. XVI/37
  • J. Haydn – Sonata h-moll Hob. XVI/32
  • J. Brahms – III Sonata fortepianowa f-moll op. 5
Martina Filjak
(Chorwacja)
10 października 2009
(sobota)
godz. 19:00
Sala Koncertowa Akademii Muzycznej
ul. św. Tomasza 43
Program: Chopin
Więcej
  • J. Haydn – Sonata c-moll Hob. XVI/20
  • L. Berio – Wasserklavier ? Feuerklavier ? Luftklavier
  • F. Chopin – Ballada f-moll op. 52
  • P. Soler – 3 Sonaty
  • J. Brahms – Wariacje na temat Paganiniego op. 35
  • B. Bartók – Out of doors (With drums and pipes ? Barcarolle ? Musettes ? The nights music ? The chase)
Masataka Takada (Japonia)
Michał Nesterowicz (Polska)
Orkiestra Akademii Beethovenowskiej
11 października 2009
(niedziela)
godz. 20:00
Kościół Świętej Katarzyny w Krakowie
ul. Augustiańska 7
Program: Szostakowicz, Prokofiew
Więcej
  • D. Szostakowicz – X Symfonia e-moll
  • S. Prokofiew – II Koncert fortepianowy g-moll op. 16
Aimo Pagin
(Francja)
12 października 2009
(poniedziałek)
godz. 19:00
Sala koncertowa "Florianka"
ul. Basztowa 8
Program: Prokofiew, Schubert
Więcej
  • S. Prokofiew – VIII Sonata fortepianowa op. 84
  • F. Schubert – Sonata fortepianowa B-dur D. 960
Marcel Stefko
(Słowacja)
13 października 2009
(wtorek)
godz. 19:45
Benedyktyński Instytut Kultury "Chronić dobro"
Opactwo Benedyktynów w Tyńcu
Program: Janáček, Musorgski, Berg, Gershwin
Więcej
  • L. Janáček – Sonata es-moll ?Z ulicy 1 X 1905?
  • M. Musorgski – Obrazki z wystawy
  • A. Berg – Sonata op. 1
  • G. Gershwin – Błękitna rapsodia
Gabriele Baldocci
(Włochy)
14 października 2009
(środa)
godz. 19:00
Sala Koncertowa Akademii Muzycznej
ul. św. Tomasza 43
Program: Chopin, Liszt-Wagner, Kabalevsky
Więcej
  • F. Chopin – 4 Ballady
  • Liszt-Wagner – Isoldes Liebestod
  • D. Kabalevsky – III Sonata F-dur op. 46
Krzysztof Jabłoński
(Polska)
16 października 2009
(piątek)
godz. 19:00
Sala Koncertowa Akademii Muzycznej
ul. św. Tomasza 43
Program: Chopin
Więcej

Recital Chopinowski

  • 24 Preludia op. 28
  • Mazurki op. 24
  • Sonata h-moll op. 58
Piotr Tomasz Szczepanik
(Polska)
17 października 2009
(sobota)
godz. 19:00
Sala Koncertowa Akademii Muzycznej
ul. św. Tomasza 43
Program: Bach, Chopin
Więcej
  • J. S. Bach – Wariacje Goldbergowskie
  • F. Chopin – Barkarola Fis-dur op. 60
  • F. Chopin – Sonata b-moll op. 35
Mariangela Vacatello
(Włochy)
18 października 2009
(niedziela)
godz. 19:00
Sala Koncertowa Akademii Muzycznej
ul. św. Tomasza 43
Program: Bach, Liszt, Chopin, Szostakowicz, Strawiński
Więcej
  • F. Chopin – Rondo Es-dur op. 16
  • F. Liszt – Sonata h-moll
  • J. S. Bach – Koncert włoski
  • D. Szostakowicz – Preludium i fuga Des-dur op. 87 nr 15
  • I. Strawiński – 3 fragmenty z Pietruszki