• Polski
  • English
15-23 października 2023

Wojciech S. Wocław

Zawodowy konferansjer, szkoleniowiec, założyciel Polskiej Szkoły Etykiety, twórca platformy ze szkoleniami online OBYCIE.PL.

Występował w 10 krajach na 4 kontynentach (Polska, Armenia, Gruzja, Kazachstan, Izrael, Turcja, Stany Zjednoczone, Kanada, Australia i Nowa Zelandia). Jest jedynym konferansjerem z Polski, który zapowiadał koncerty muzyki klasycznej w Sydney Opera House. Australijski portal CityNews.com.au napisał o nim: „artysta słowa mówionego”. W 2017 roku jego nazwisko pojawiło się w „Rankingu najlepszych prowadzących“ magazynu PRESS. Nazywany ulubionym konferansjerem polskiego biznesu.

Zarządza firmą szkoleniową, która dostarcza wiedzę i rozwiązania z zakresu budowania marki osobistej, komunikacji, zarządzania i HR (www.poszet.com). Sam prowadzi szkolenia z savoir-vivre’u, etykiety w biznesie, dress code’u i wystąpień publicznych. Autor książek “Savoir-vivre, czyli jak ułatwić sobie życie” oraz „Etykieta w biznesie, czyli jak ułatwić sobie życie w pracy“ i filmowych poradników, które można oglądać na kanale „Wojciech S. Wocław“ w serwisie Youtube.

Partner zarządzający w Agencji Komunikacji Życie, która zajmuje się tworzeniem i realizacją strategii komunikacyjnych i marketingowych oraz projektów rozwojowych, a także produkują wydarzeń biznesowych.

Pracuje dla największych polskich i zagranicznych firm, wykłada i prowadzi zajęcia na uczelniach wyższych (m.in. na Uniwersytecie Jagiellońskim). Częsty gość popularnych programów telewizyjnych i radiowych. Więcej na www.wojciechswoclaw.pl.